Příběh zakladatele

Naši milí zákazníci,

jmenuji se Marek a společně se svou ženou Simonou, která se stará o všem kolem marketingu a Vás našich zákazníků, jsme spojili naše síly a odhodlání, abychom Vám představili MT Crafts. 

Příběh naší značky začal už na základní škole, kde jsem objevil svou lásku k práci s rukama. Rodiče a učitelé ze mě nejspíš neměli radost, jelikož jsem neustále něco rozbíjel, abych to hned mohl začít opravovat. 

 

Prvopočátky mé cesty

Přestože jsem vystudoval na střední škole strojírenství, mé další životní kroky vedly do korporátního světa bankovnictví. Pracoval jsem v renomovaných bankách, ČSOB a Komerční bance. Nikdy jsem ale v tom sedavém zaměstnání nenašel štěstí, které jsem si pamatoval z dětských let. Naučil jsem se ale mnoho důležitého, co využívám dodnes: otevřenou komunikaci se zákazníkem a základy obchodu. 

 

Bod zlomu

Stále to ve mě ale hlodalo! Touha dělat něco, v čem sám vidím smysl. Zlom přišel v roce 2020, když se mi naskytla příležitost naučit se práci s kovem. Položil jsem bankovnictví na hřebík a začal pracovat jako svářecí technik v rodinné firmě, která se věnovala kovovýrobě. Rozhodnutí to bylo odvážné, možná bláznivé, ale stalo se začátkem nového, krásného dobrodružství.

Učil jsem se každým dnem. Nadšení mi doslova kolovalo v žilách. Absolvoval jsem kurzy, sbíral certifikace a posiloval své dovednosti. Každý den bylo jasnější, že jsem našel svůj smysl života.

 

 

Začátek MT Crafts

Nápad založit MT Crafts byl logickým vyústěním a spojením mé vášně a mých zkušeností. Chci na trh přinést opravdu kvalitní, designově propracovaný a především cenově dostupný kovový nábytek a doplňky. Nevěřím, že kovové výrobky musí být nesmyslně drahé. Naším heslem je: “Nepřeprodáváme. Vyrábíme!” 

Za neutuchající podpory mé ženy Simony, která mi vždy dodávala odvahu a firmu spolu se mnou buduje, od rána do večera makáme na tom, abychom vám udělali radost. 

Každý výrobek, který opouští naši dílnu, projde mýma rukama. Najdete v něm kus mého srdce. Jsem opravdu pyšný, když čtu spokojené recenze našich zákazníků a vidím, jak jim naše produkty dělají každý den radost. Právě díky vám se z našeho malého snu stává rozvíjející se značka.

 
 

 

Najděte i vy své štěstí

MT Crafts nejsou jen kovové produkty, ale především důkaz, že každý z nás může najít odvahu k velké změně. Pro mě to byla cesta k práci rukama, pro vás to může být cokoliv jiného.

Nebojte se za tím jít. Budu rád, když vám naše produkty u vás doma vždy připomenou, že ta odvaha stojí za to. 

Co nabízíme?

V nabídce máme kovové nohy ke stolu, řadu jídelních či pracovních stolů a konferenčních stolků z masivního dubového dřeva a designové doplňky do interiéru. 

Vše vyrábíme sami, rádi proto produkty individuálně upravíme dle vašich představ nebo můžete poptat přímo výrobu na míru. S radostí pro vás vytvoříme jedinečný nábytek k vám domů, do kanceláře i do restaurace. 

 

Máte nějaké dotazy? Ozvěte se nám!

Napsat zprávu

Zpět do obchodu