Jak vyrábíme nábytek a doplňky z masivu a oceli?

Základním designovým i konstrukčním prvkem našich produktů jsou ocelové profily a plechy nejvyšší jakosti a masivní dubové desky. Proč jsme zvolili zrovna tyto materiály a jak je zpracováváme?

Výroba nábytku z oceli

Ocel nejvyšší jakosti pro naše masivní stoly, konferenční stolky, samostatné kovové nohy ke stolům, dekorace i nábytek na zakázku odebíráme výhradně od českých dodavatelů. Dává našim výrobkům tuhost, robustnost a především trvanlivost. Ta se v dnešní době pomalu vytrácí a my to chceme změnit.

Používáme normované konstrukční profily s předepsanou pevností. Povrchovou úpravu pro nás zajišťuje certifikovaná lakovna. 

Nábytek na míru svářeč oceli

Vyrábíme nábytek ve středu Brna

Z kovu pak vše vyrábíme sami přímo na Brněnském výstavišti. Každý kousek projde našima rukama a můžeme tak zajistit, že dostanete nábytek a doplňky té nejvyšší kvality. Dílnu máme vybavenou těmi nejlepšími stroji, které nám práci ulehčují a samozřejmostí jsou platné svářečské průkazy na všechny metody, které ovládáme. 

Ocel kombinujeme s masivními deskami z dubového dřeva. To jsme zvolili pro jeho pevnost, tvrdost a dlouhou životnost. Když budete o dřevo správně pečovat, budou vám naše výrobky sloužit dlouhá léta.

V naší dílně zvládáme vše od stříhání plechů, přes svařování, až po broušení a opracování dřeva. 

Nejsme přeprodejci, ale výrobci.

Zpět do obchodu